Yazılarımız

Bizi Rahat Bırakın!

10 Kasım 2015
Türkiyede “sanatçı” olmak isteyenler için kısa rehber:

1-uyduruk bir okulda eğitim al

2-yurtdışında birkaç ay kal ve bir iki yabancı kelime öğren

3-müstehcen konuları işle, Müslümanlara saldır

4-çicçekleri koruma, böcekleri öpme eylemlerine katıl

Sanatının zirvesine ulaşmak istiyorsan:

5-çarşaf giymiş kadınlara zincir geçir ve “MOSLOMON KODONLOR OZGOR DOGOL” (müslüman kadınlar özgür değil) diye haykır.

Ya arkadaş doksan yıldır aynı numarayı çekiyorsunuz hiç mi sıkılmadınız? Ama bak cidden soruyorum lütfen cevap verin bana,

Her kurban bayramında HAYVAN KATLİAMINA HAYIR demekten,
Dizilerinizde köyden gelen kızı başörtülü ve cahil, şehirli kızı başı açık ve kültürlü göstermekten,
Kitaplarınızda kaba saba ahlaksız kimseleri imam diye tanıtmaktan,
“Çarşaflı bir kadın ressam olamaz meselaa” falan gibi üstün zekanızın ürünü cümleler kurmaktan sıkılmadınız mı?

Ağrımadı mı boynunuz batıya bakmaktan?

Bakın yeni yöntemler bulamıyorsanız yardım isteyin bari. Belki size “bir erkeğe çarşaf giydirip kuyumcu soydurmak” gibi planlarınızdan daha mantıklı önerilerimiz olur.

Hep aynı teraneyi döndürüp dolaştırıp önümüze getirmekten bıkmıyorsunuz. Şimdi de Tüyap fuarında dahi bir “sanatçı”mız çarşaflı kadınlara zincir geçirmiş. Ama amacı kesinlikle islama hakaret diilmiş.

Biri bu adamlara ulaşıp söylemeli. Ben bunca yıldır hiçbir ilerleme kaydedememiş olmalarını kafalarının kalınlığına bağlıyorum ama yine de söylemeli:

Arkadaş bak bugüne kadar islamla, müslümanla, başörtüyle uğraştınız bişey elde edemediniz. Saçlarınız güneş ışığı görmezse dökülür, vücudunuz kalsiyumsuz kalır, türban bilmem hangi kavimden gelir, aslında sadece yakayı örtmelidir, gelişmeye engeldir, insanları kutuplaştırır vıdı vıdı vıdı… Ne bulduysanız söylediniz, okula almadınız, gördüğünüz yerde aşağıladınız, ama BAKIN NE OLDU? İnsanlar uzaklaşmak yerine daha da yakınlaştı. Nefret etmek yerine daha da çok sevdi.

Demek ki neymiş,  ya yeni yöntemler geliştirmeniz, acilen kendinizi güncellemeniz, birilerinden yardım almanız lazım. . Yada bu toprakları böyle kabullenmeniz…

Çünkü biz en çok da size inat İslam geldik, İslam gideceğiz. ..

Bunları da Okuyabilirsiniz

6 Yorumlar

 • Reply Aishanour S. 15 Kasım 2015 at 20:44

  Merhaba.

  Dün kadıköy/bağdat caddesinde marketteyken peçeli zat-ı halimi gören yaşlı ve röfleli bir teyzemiz benim için "İşte bunlar hep bu bombaları patlatanlar, bunların başının altından çıkıyo" dedi. Malumunuz gülseniz bile peçeden ötürü gözlerinizden de anlamazlar güldüğünüzü. Ben bayağı bir sırıttım sessiz kahkaha bastım diyebilirim.

  Suçlamıyorum röfleli teyzemizi, en nihayetinde bir mossad ajanının işidçike başkanlık ettiğini ya da ülke emelleri falan… Ne dert edecek bunları. Ben varım işte suçu bana yıkıp rahatlıyor kadıncağız.

  Rumuz: bombasız huzura çıkmayan peçeli

 • Reply Adsız 15 Kasım 2015 at 20:44

  DAHA ÇOK YAZI ISTIYORUM YA. AMA YAKINNA OLMADAN PEÇELİ KIZLARIN KALEMİNDEN.

 • Reply Ayşenur Sağlam 15 Kasım 2015 at 20:44

  Sözüm ona kurban bayramında azılı hayvan hakları savunucusu olanlar, gözlerine sürdükleri tek bir eyeliner için bir sürü hayvanın gözünü kaybettiğini de biliyorlardır(!) kesin(!)

  Gözlerini kaybeden hayvanlar, yaşamlarına devam edemedikleri için katlediliyorlar..bunu da biliyorlardır kesin(!)

  Sıkıysa bıraksınlar kullandıkları bütün ürünleri. Bunları ortaya çıkarıp maskelerini düşürmek lazım bunların.

 • Reply Adsız 15 Kasım 2015 at 20:44

  Tebrik ediyorum sizi. Allah razı olsun. Ne yaparlarsa yapsınlar hiçbir zaman emellerine ulaşamayacaklar..

 • Reply Adsız 3 Mayıs 2016 at 13:37

  Hayvanların haklarını savunanlar kebap doneri götürüyor ama. Onlar ağaçta mi yetişiyor?

 • Reply aybucansu 3 Mayıs 2016 at 13:38

  Merhaba ,
  Bu sayfayı yeni takip etmeye başladım. Açıkçası binevi rastlantı sonucu ortaya çıktı vesselam. Peçeli değilim peçe takmıyorum ama takanlara da karşı değilim . Evet ben de ressamım sanatcıyım bu konuda ülkemde egitim almaya devam ediyorum. Resimler çiziyorum tual işliyorum . Sanat toplumun her kesimine günes ışığı gibi ulaşmalı aydınlatmalıdır. Neden hep birlikte artık kılık kıyafetimizden dolayı birbirimizi suçlamaktan , aşagılamaktan ya da terörist diye nitelendirmekten vazgecmiyoruz . Hepimiz hani kardeştik. Peceli peçesiz , basörtülü , eşaplı , acık , kapalı , siyah , beyaz… kim olursa olsun hani hepimiz kardeştik . Neden ellerimize boyalarımızı alıp tuallerimize kardeslik çizmiyoruz. Ben bu yazıyı okurken çok cok üzüldüm neden mi ? Ben de bir sanatcıyım sanatçı tarafsızdır topluma günes ısığı gibi yayılıp her yeri aydınlatmalıdır insanları dinleri konusunda eleştirmemeli saygı duymalıdır.
  Sevgilerle , tüm güzellikler sizin olsun .

 • Cevap Bırak